Nemůžete vyplnit toto pole

Co mě štve

Již na střední škole jsem si jednou jen tak postěžoval kamarádovi, že když si lehnu do postele a chci se přikrýt, tak se vlastně nepřikrývám dekou, ale jen samotným povlečením, protože přikrývka si mezitím žije vlastním životem a je někde zmuchlaná uvnitř. Docela rychle jsem zjistil, že v tom nejsem sám. Kamarád na tom byl úplně stejně. Jenže tehdy jsme ani jeden nevěděli, jak by se to dalo vyřešit.

Jak jsem stárnul a čas plynul, tak se to vůbec nezlepšilo, jen se k tomu nabalily další věci. Třeba to, že v některých levnějších povlečeních se mi prostě nespalo dobře. Místo pohodlí to někdy působilo skoro jako spaní v igelitu, a to úplně není něco, co by člověk chtěl.

Postupem času, jsem jsem to začal více řešit. Zkoušel jsem různé materiály, různé způsoby, jak přikrývku v povlečení udržet tak, aby zůstala tam, kde má být. A postupně jsem si uvědomil i další věc, že mi nejde jen o funkčnost, ale i o kvalitu a udržitelnost, protože povlečení není spotřební zboží na pár nocí, ale součást domova na celé roky.

meme